PDC Champions League Darts - 2009 (Vítěz)

Něco navíc:

Colin se narodil v Middlesbrough v Anglii, žije v Derby. Tam také dříve měl se svou ženou Sarah hospodu. Má dvě děti Colina a Alfie.

Mimo přezdívky The Wizard, ho občas nazývají také Ozzy (podle knihy Čaroděj ze země Oz nebo podle známého rockera Ozzy Osbourna). Dříve používal k nástupu na podium píseň Paranoid od Ozzyho kapely Black Sabbath.

Trénuje s Jamie Cavenem.

Colin Osborne byl anglickým reprezentantem i v jiném sportu - stolním tenise. Je také bývalým mistrem v jo-yu (nerozumím, opravdu to je to co myslím - disk na provázku?). Rád také hraje golf a kulečník.

9 šipek
19.04.2008 Turnaj: Scotish Player Championship, Glasgow (1.kolo), Soupeř: Lionel Sams (Eng), Jak: ?, Co za to: 1.200 £, Osborne vyhrál 3:1 na sety, bylo to ze série čtyř výborných legů: 11,11,9,11. Bylo to jeho třetí devítka na okruhu Pro Tour. Turnaj vyhrál (poprvé od postupu) Mervyn King.
2006 Turnaj: PDC Hayling Island Players Championship
2005 Turnaj: PDC World Matchplay Qualifiers